Czy się charakteryzuje styl country glam?

Styl country glam, znany również jako styl farmhouse, ma rustykalny klimat, który przywołuje staroświeckie poczucie domu. Uroku dodają mu naturalne materiały, takie jak drewno i skóra, a także rzemiosło i antyczne akcenty. 

Country glam może być swobodny lub formalny, w zależności od tego, jak jest zaprojektowany i urządzony. Kuchnia w stylu farmhouse może mieć wyspę z blatem z desek rzeźniczych i pasujące do niej stołki wykonane ze zwietrzałego drewna, które zostało zniekształcone przez szlifowanie lub rysy na wykończeniu. Stół i krzesła w jadalni mogą być pomalowane na czarno, ale lekko zniekształcone lub pozostawione z naturalnego drewna, podczas gdy tkane podkładki w naturalnych odcieniach dodają odrobinę kaprysu. Salon może mieć dużą sofę segmentową pokrytą skórą z dużymi poduszkami do rzucania pokrytymi flanelą w kratkę, które są miękkie i zachęcające do leżakowania. Cały dom prawdopodobnie miałby podłogi z twardego drewna, z wazonami wypełnionymi dzikimi kwiatami zebranymi z pól otaczających dom lub nawet zebranymi z całego miasta.

Country glam jest mniej o ścisłym schemacie kolorów niż o używaniu naturalnych elementów, aby dodać piękno do domu, jak również komfort. Pożółkłe drewniane podłogi są kolejną wspólną cechą widzianą w domach urządzonych w stylu country glam. Więcej na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://glamourlife.pl/.