Jak pielęgnować swoje paznokcie?

Pielęgnacja paznokci jest istotną częścią ogólnej pielęgnacji, jednak większość ludzi nie myśli o tym, dopóki nie zauważy, że się one niszczą przez różne czynniki. Aby upewnić się, że wykonujesz ich pielęgnację dobrze, oto kilka konkretnych porad, jak dbać o paznokcie!

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://bravenetic.pl/ .

pomysły

-Wmasuj oliwę z oliwek w swoje skórki raz w tygodniu. Przy okazji możesz również usunąć skórki przy paznokciach. Sprawi to, że paznokcie będą wydawały się dłuższe. Staraj się także, aby skórki, które nie są usunięte, były cały czas nawilżone. Jednym ze sposobów na to jest nałożenie cienkiej warstwy wazeliny przed snem każdego wieczoru.

wskazówki

-Utrzymuj paznokcie w czystości, myjąc je wodą z mydłem co najmniej dwa razy dziennie lub używaj antybakteryjnego środka do czyszczenia rąk.

sposoby

-Używaj soku z cytryny do wybielania paznokci. Przetnij cytrynę na pół, wyciśnij sok do małej miseczki i namocz w nim paznokcie przez 10 minut. Spłucz i wysusz.

rodzaje

-Na rynku dostępnych jest dziś wiele rodzajów lakierów, aby zaspokoić potrzeby każdego. Możesz wybierać spośród tych nawilżających, odżywczych, a nawet utwardzających paznokcie. Każda osoba może wybrać produkt, który pasuje indywidualnie do jej zapotrzebowań.