Jaki kształt paznokci wybrać?

Kształt paznokci może być trudnym tematem, ponieważ istnieje tak wiele stylów, z których każdy ma swoją własną nazwę i cechy. Przemysł paznokciowy stale próbuje wymyślić nowe wyglądy, w rezultacie niektóre są lepsze niż inne. Aby pomóc Ci w wyborze, poniżej znajdziesz różne przykłady stylów od najbardziej podstawowego do najbardziej wyszukanego:

Kwadratowe paznokcie: Klasyk, kwadratowe paznokcie, zwane inaczej trumienkami, były popularne przez długi czas nie bez powodu – są proste i eleganckie, i wyglądają świetnie na wszystkich paznokciach.

Paznokcie owalne: Są one jakby bardziej modną siostrą kwadratowego paznokcia. Początkowo były one nieco droższe i trudniejsze do wykonania w salonie, ale teraz są wszędzie! Dlaczego? Ponieważ są one idealnym połączeniem mody i praktyczności. Pasują do niemal każdego stroju, można je wykonać w dowolnej długości i kolorze, a do tego są łatwe w utrzymaniu.

Paznokcie okrągłe: Są one podobne do kwadratowych paznokci w tym, że są dobrym wyborem, jeśli chcesz czegoś, co nie jest zbyt fantazyjne, ale nie jest też zbyt podstawowe. Są one tak samo popularne jak paznokcie kwadratowe, ale ich główną zaletą jest to, że ich krawędzie nie są tak twarde dla skóry kiedy piszesz na klawiaturze lub robisz inne rzeczy, które wywierają na nie nacisk.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/