Jaki strój wybrać na imprezę?

Wybór odpowiedniego stroju na konkretne wydarzenie może być wyzwaniem. Jest tak wiele zmiennych, które należy wziąć pod uwagę – rodzaj wydarzenia, Twój osobisty styl, pora roku, pogoda, a nawet to, co robisz przed lub po wydarzeniu. Nic dziwnego, że często mamy obawy przed wyborem stroju, w którym będziemy czuć się pewnie.

Zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie, w co się ubrać!

  • Po pierwsze i najważniejsze, czy jest to okazja, która wymaga formalnego stroju? Jeśli tak, to o jakim rodzaju dress code’u mówimy? Czy jest to czarny krawat sprawa z dużą ilością cekinów i suknie? Czy może jest bardziej wyluzowany i swobodny, ale nadal wymaga czegoś klasycznego? Tak czy inaczej, nie martw się zbytnio o to – wszystko czego potrzebujesz to odrobina blasku! Wystarczy dodać odrobinę brokatu do swoich włosów, butów (np. metalicznych) lub biżuterii (np. z dżetów) i jesteś gotowa na wszystko.
  • Na co dzień nie zawsze możemy pozwolić sobie na założenie ulubionej koszulki z nadrukiem, ale to nie znaczy, że musimy poświęcić nasze poczucie stylu lub indywidualności, gdy ubieramy się na imprezę. Zamiast martwić się o to, co wszyscy inni będą mieli na sobie, daj sobie pozwolenie na noszenie tego, co naprawdę chcesz założyć.

Więcej modowych (i nie tylko) porad, na stronie https://bellaplace.pl/ .