Kostka brukowa libet warszawa

Kostki brukowe są coraz powszechniejsze i pojawiają się częściej w zabudowie i aranżacji krajobrazu. Są świetną alternatywą dla płyt chodnikowych. W przypadku awarii sieci kanalizacji czy innych niedogodności można ją zdemontować i ułożyć na nowo. Służą jako element zabudowy chodników, parkingów czy nawet progów zwalniających. Wykorzystuje się je w podjazdach na podwórku czy do budowy schodów na tarasie lub przed domem. Jest łatwa w montażu, odporna na warunki atmosferyczne. Można ją szybko umyć czy wyczyścić.

Kostka brukowa Libet Warszawa doskonale sprawdzi się w ogrodzie i dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Pośród rozmaitej gamy asortymentu jest tu kostka w różnych rozmiarach, kształtach czy kolorach. Może okazać się ona  niezbędna do utworzenia wymarzonych projektów właścicieli ogrodów w tradycyjnym stylu lub tym bardziej wyrafinowanym.

Kostka śrutowano – szczotkowana znajdzie szerokie zastosowanie w przydomowych podjazdach. Można na niej bezpiecznie ustawić samochód lub inne podwórkowe urządzenia. Jest wytrzymała i dzięki  zastosowaniu nowoczesnej technologii ma lekko chropowatą strukturę. Przez to jej powierzchnia jest bardziej przyczepna i nie powoduje poślizgu. Dodatkowo cechuje ją duży wybór w kolorystyce i możliwości tworzenia fantazyjnych wzorów.

Kostka brukowa Libet Warszawa zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuje im postarzane kostki, specjalnie stylizowane, nadające klimat retro. Bardzo dobrze komponują się one  z zielenią ogrodu oraz w towarzystwie eleganckich dworków i zabytkowych obiektów.

Libet posiada także w swojej szerokiej ofercie kostkę brukową płukaną. Poprzez specjany proces płukania tworzą się ciekawe i oryginalne, pofałdowane wzory na powierzchni kostki. Znajduje ona zastosowanie w przydomowych ścieżkach czy parkach. Jest odporna na ścieranie. Można ją łączyć z innymi elementami np. z surowym betonem.

Bardzo ciekawe kompozycje można osiągnąć przy użyciu kostek melanżowanych. Są to szlachetne kostki, które układają się w niepowtarzalne tonacje korystyczne. Kostka brukowa Libet Warszawa poleca je szczególnie do eleganckiego wykończenia tarasów czy podjazdów.