Kostka brukowa libet warszawa

Kostki brukowe są coraz powszechniejsze i pojawiają się częściej w zabudowie i aranżacji krajobrazu. Są świetną alternatywą dla płyt chodnikowych. W przypadku awarii sieci kanalizacji czy innych niedogodności można ją zdemontować i ułożyć na nowo. Służą jako element zabudowy chodników, parkingów czy nawet progów zwalniających. Wykorzystuje się je w podjazdach na podwórku czy do budowy schodów na tarasie lub przed domem. Jest łatwa w montażu, odporna na warunki atmosferyczne. Można ją szybko umyć czy wyczyścić.

Kostka brukowa Libet Warszawa doskonale sprawdzi się w ogrodzie i dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Pośród rozmaitej gamy asortymentu jest tu kostka w różnych rozmiarach, kształtach czy kolorach. Może okazać się ona  niezbędna do utworzenia wymarzonych projektów właścicieli ogrodów w tradycyjnym stylu lub tym bardziej wyrafinowanym.

Kostka śrutowano – szczotkowana znajdzie szerokie zastosowanie w przydomowych podjazdach. Można na niej bezpiecznie ustawić samochód lub inne podwórkowe urządzenia. Jest wytrzymała i dzięki  zastosowaniu nowoczesnej technologii ma lekko chropowatą strukturę. Przez to jej powierzchnia jest bardziej przyczepna i nie powoduje poślizgu. Dodatkowo cechuje ją duży wybór w kolorystyce i możliwości tworzenia fantazyjnych wzorów.

Kostka brukowa Libet Warszawa zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuje im postarzane kostki, specjalnie stylizowane, nadające klimat retro. Bardzo dobrze komponują się one  z zielenią ogrodu oraz w towarzystwie eleganckich dworków i zabytkowych obiektów.

Libet posiada także w swojej szerokiej ofercie kostkę brukową płukaną. Poprzez specjany proces płukania tworzą się ciekawe i oryginalne, pofałdowane wzory na powierzchni kostki. Znajduje ona zastosowanie w przydomowych ścieżkach czy parkach. Jest odporna na ścieranie. Można ją łączyć z innymi elementami np. z surowym betonem.

Bardzo ciekawe kompozycje można osiągnąć przy użyciu kostek melanżowanych. Są to szlachetne kostki, które układają się w niepowtarzalne tonacje korystyczne. Kostka brukowa Libet Warszawa poleca je szczególnie do eleganckiego wykończenia tarasów czy podjazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *