Niebanalne płytki do łazienki — trzy modne propozycje

 

Szukasz modnych płytek, dzięki którym twoja łazienka będzie robić wrażenie? Współczesny świat aranżacji wnętrz ma dla ciebie naprawdę bogatą ofertę kafelek, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź, jakie niebanalne płytki zdecydowanie wpisują się w obowiązujące w branży łazienkowej trendy.

 

Płytki drewnopodobne

Fani drewnianych podłóg z miejsca zakochali się w kafelkach imitujących naturalny surowiec, który nie nadaje się do łazienki ze względu na panującą w niej wilgoć. Na stronie sklepu Euro-Ceramika można znaleźć płytki drewnopodobne w różnych kolorach, wzorach oraz stylach. Ponadto ten popularny salon łazienek Warszawa ma w dwóch miejscach w wersji stacjonarnej.

 

Płytki trójwymiarowe

Jedną z najbardziej innowacyjnych propozycji na ściany w łazience są płytki 3D. Ich trójwymiarowy charakter daje niepowtarzalny efekt głębi i często zapewnia optyczne powiększenie pomieszczenia. Ponadto płytki 3D wyglądają nieco inaczej w zależności od kąta patrzenia i padającego na nie światła. Co więcej, ich wypukła struktura może być ciekawym elementem dekoracyjnym, od którego trudno oderwać wzrok.

 

Płytki z efektem metalu

Nowoczesne łazienki z futurystyczną nutą cieszą się ogromną popularnością. Do takich wnętrz idealnie pasują płytki z efektem metalu z oferty sklepu Euro-Ceramika. Kafelki imitujące metal przeważnie mają dość surowy design, który świetnie sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach industrialnych. Z kolei modele w złotym kolorze mogą być niebanalnym uzupełnieniem aranżacji w stylu glamour, w którym mile widziane są luksusowe akcenty.