Wybór okien

Wybór nowych okien do domu to ważna decyzja. Efekt końcowy będzie miał bezpośredni wpływ na komfort mieszkania i samopoczucie jego mieszkańców przez wiele lat. To normalne, że masz wątpliwości – okna plastikowe pcv, drewno i aluminium oferują szeroki wachlarz możliwości pod względem cech, kształtów i wykończeń, co może sprawić, że bardzo trudno jest określić, który z nich jest idealnym wyborem.

Okna PCV są dobrej jakości

Fakt, że okna plastikowe pcv są tworzywem sztucznym prowadzi również do przekonania, że okna z PVC są “drugorzędne” w porównaniu z rzekomo bardziej wytrzymałymi materiałami, które są na rynku dłużej.

PVC jest bardzo odpornym tworzywem sztucznym o doskonałych właściwościach izolacyjnych, dużej trwałości i bardzo niewielkiej konieczności konserwacji, co oznacza, że okna z PVC oferują bezkonkurencyjne parametry, równe lub nawet przewyższające te wykonane z innych materiałów.

Długa żywotność okien PCV

Okna z PVC, jako plastikowe, są postrzegane jako bardziej delikatne. Często jesteśmy pytani o to, czy plastik będzie się wypaczał lub brzydko wyglądał w wyniku ciągłego wystawiania go na działanie czynników atmosferycznych.

Okna z PCV mają długą żywotność, nawet do 50 lat. Produkowane są tak, aby wytrzymać upływ czasu bez odkształceń dzięki doskonałym właściwościom PVC oraz stalowym wzmocnieniom, w które wyposażone są ramy okienne.

Profile PVC są tak przygotowane, aby przez cały okres użytkowania zachowały swój pierwotny wygląd; długotrwałe działanie promieni słonecznych nie spowoduje ich żółknięcia, a deszcz nie spowoduje powstawania na nich wilgotnych plam. vidok.com